top of page

Biz Kimiz? Ne Yaprız?

HAFS HOME 2020 yılında kurulmuş olup, genç, dinamik ve inovatif kadromuz ile yatak ve perde sektöründeki tüm tasarım gücümüzü, bilgi birikimimizi ve enerjimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Image by Dylan Gillis

Vizyonumuz: Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan örnek bir şirket olmak.

Misyonumuz: Tüketicilerinin ihtiyaçlarını gideren, müşterileri ile iş ortaklığı yapan ve topluma güven veren, sürdürülebilir ve karlı bir şirket olmak..

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız: En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek. Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak. Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek. Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak.Yatak ve perdelerinizde, tasarımdan renk seçimine kadar hayalinizdeki ürünü sunabilmek için sizleri HAFS ailesine davet ediyoruz. Sizler için doğru seçimler yaprak uzun yıllar bu ürünlerde sorun yaşamadan kullanmanızı planlıyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz bu planlama ürecinde en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendiriyor.

bottom of page